Approx. Rs 1,100 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Wattage | 40W |
| Color Temperature | 6500 K |
| Shape | Square |
| Cutout Size | 600×600 mm |
| Size | 2x2 ft |
| Lumen Output | 4000 lm |
| Light Color / CCT | Cool White |
| Dimmable | No |
| Mounting Type | Recessed |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Driver Type | External |
Explore More Products
© Oralee Power Industries Private Limi. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited