Approx. Rs 175 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Wattage | 7 W |
| Mounting Type | Junction Box Mount |
| Color | Cool White |
| Light Color | Cool White |
| Brand | Oralee Lights |
| Color Temperature | 6500K |
| Cutout Size | 75 mm |
| Shape | Round |
| Minimum Order Quantity | 50 |
Explore More Products
© Oralee Power Industries Private Limi. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited