Approx. Rs 65 / MeterGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 50 Meter |
| Light Color | Yellow |
| Color | Warm White |
| LED Type | SMD 2835 |
| Length | 5m |
| Lighting Type | LED |
| LEDs Per Meter | 240 |
| IP Rating | IP33 |
| Input Voltage | 12 V |
| Color Specification | One Color |
| Lighting Color | Warm White |
| Body Material | Plastic |
| Power Per Meter | 4 W/m |
Additional Information:
Explore More Products
© Oralee Power Industries Private Limi. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited