Approx. Rs 1,240 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Lighting Color | Tiranga |
| Length | 18 |
| Rope Type | Standard |
| Tube Diameter | 10 mm |
| Ip Rating | IP67 |
| Light Color | Tiranga |
| Color Mode | RGB |
| Operating Voltage | 220–240 V AC |
| Number Of Leds Per Meter | 120 led/m |
| Cutting Interval | 1 m |
| Power Type | USB |
| Tube Material | Silicon |
| Waterproof Rating | IP65 |
| Lighting Mode | Steady + Flash |
| Application Area | Indoor & Outdoor |
Explore More Products
© Oralee Power Industries Private Limi. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited