Approx. Rs 45 / MeterGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Length | 5 m |
| Light Color | All color |
| Input Voltage | 12V DC |
| LED Density | 240 LEDs/m |
| LED Chip Type | 2835 SMD |
| IP Rating | IP20 (Non-Waterproof) |
| Product Form | Flexible Strip |
| PCB Width | 10 mm |
| Wattage per Meter | 9.6 W/m |
Approx. Rs 65 / MeterGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Meter |
| Light Color | White |
| Color | Cool White |
| Input Voltage | 12V DC |
| Length | 5 M |
| LED Density | 120 LEDs/m |
| Lighting Source Type | LED |
| LED Chip Type | 2835 SMD |
| IP Rating | IP20 (Non-Waterproof) |
| Material/Quality | Plastic |
| Lighting Color | White |
| Application | Home |
Explore More Products
© Oralee Power Industries Private Limi. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited