Approx. Rs 375 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Output Power | 60 W |
| Output Type | Constant Voltage |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Wattage | 60 W |
| Usage/Application | Led Strip Boards |
| Dimmable | Non Dimmable |
| Input Voltage | 110 - 265 |
| Ingress Rating | IP20 |
| Current | 10 amp |
| Brand | Oralee Lights |
| Warranty | 2/ Years Warranty |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© Oralee Power Industries Private Limi. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited